Profesjonalny rejestrator DG0412

Strona główna  »  Artykuły  »  Profesjonalny rejestrator DG0412


Profesjonalny rejestrator DG0412
Profesjonalny rejestrator DigiGuard DG0412 to specjalistyczne urządzenie, które pozwala na jednoczesny zapis obrazu z 4 kamer przemysłowych. Prezentowany rejestrator łączy w sobie najcenniejsze dla użytkownika właściwości, mianowicie: funkcjonalność, łatwą obsługę, wysoką jakość obrazu oraz stabilną pracę.
Głównym elementem wyróżniającym model DigiGuard DG 0412 na tle innych rejestratorów cyfrowych z 4 kanałami wideo jest wbudowana nagrywarka DVD. Dzięki zaimplementowaniu w rejestratorze nagrywarki możemy w niezwykle łatwy sposób przenosić zarejestrowane obrazy na inne urządzenia a także tworzyć zewnętrzne archiwa nagrań na nośnikach DVD. Rejestrator DG 0412 rewelacyjnie sprawdza się w systemach gdzie konieczny jest długi czas archiwizacji rejestrowanych obrazów. Model DG0412 obsługuje dysk HDD o dużej pojemności do 500GB oraz korzysta z niezwykle wydajnej metody kompresji MPEG-4, która przy zachowaniu wysokiej jakości znacznie zmniejsza rozmiary zapisywanych plików wideo.

Cyfrowy rejestrator DG 0412 posiada 4 wejścia wideo oraz 2 wejścia audio, które poza rejestracją obrazu umożliwiają zapis fonii. Częstotliwość rejestracji obrazów to 100 kl/sek., co pozwala na uzyskanie płynnego i wiernie odwzorowanego materiału wideo. Ze względu na dużą prędkość zapisu urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

W rejestratorze DG 0412 znajduje się nowe, przejrzyste menu dla doświadczonych, jak również dla początkujących użytkowników. Dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa urządzenia jest łatwa i nie sprawia problemu nawet osobom, które po raz pierwszy mają styczność z tego typu urządzeniami.

Rejestrator cyfrowy DigiGuard 0412 oferuje również zdalny dostęp z poziomu sieci LAN i Internet, dzięki czemu użytkownik ma nadzór nad obrazem i rejestratorem z dowolnego miejsca na ziemi (zdalny dostęp możliwy jest za pomocą standardowej przeglądarki WWW).Zaawansowana funkcjonalność sprawia, że każdy użytkownik może odpowiednio dopasować rejestrator DG-0412 do własnych potrzeb. Urządzenie pracuje w trybie Pentaplex, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie aż pięciu czynności jednocześnie, w tym: podgląd na żywo, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja, oraz podgląd przez sieć. Ponadto, producent zastosował w rejestratorze aż cztery tryby zapisu, które znacznie ułatwiają prowadzenie nadzoru wizyjnego. Dostępne tryby zapisu: tryb manualny, tryb alarmowy, tryb ciągły, tryb harmonogram zadań.

W przypadku większych systemów telewizji przemysłowej doskonałą alternatywą dla prezentowanego produktu jest rejestrator cyfrowy DG0824 (obsługa 8 kamer CCTV) i DG1648 (obsługa 16 kamer).

Parametry pracy modelu DG-0412:

Tryb pracy: PENTAPLEX
Liczba wejść wideo: 4 (BNC)
Prędkość zapisu: max. 100kl/sek.
Kompresja: MPEG 4
Rozdzielczość: 352 x 288 przy rejestracji 100 kl/sek.
720 x 576 przy rejestracji 25 kl/sek
Pełny ekran 720*576
Tryb zapisu: ręczne /alarmowe/ kalendarz/ detekcja ruchu
Liczba wyjść wideo: 2 x BNC
Liczba wejść/ wyjść audio: 1 / 1
Zdalne sterowanie: pilot w komplecie, komputer PC przez sieć
Interfejs sieciowy: Ethernet RJ-45 (10/100 Base-T)
Obsługiwane protokoły: TCP/IP, DHCP, FTP, DDNS
Archiwizacja: dysk HDD (max. 500 GB)
Blokada klawiatury: TAK
ZOOM / PIP: TAK /TAK
Hasło: Tak
Sposób wyszukiwania nagrań: ostatni zapis, pełna lista, z detekcji ruchu, wg dat
Przyśpieszanie odtwarzania: max. x 32
Przeglądanie nagrań na innym urządzeniu: TAK
Regulacja parametrów obrazu: kolor, kontrast, jasność, nasycenie
Poziomy jakości obrazu: podstawowa (basic), normalna (normal), wysoka (high), najlepsza (best)
Nazwy kamer: 6 znaków
Detekcja ruchu: TAK
Zasilanie: 230 V AC (DC 19V, 42W)
Wymiary: 375 x 282 x 61 mm
inne: przełączanie sekwencyjne
backup poprzez DVD R/W lub CD R/W

Podobne produkty: profesjonalne rejestratory cyfrowe