Rejestratory H264

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestratory H264


Rejestratory H264
Rejestratory H264 BCS-1604GBEH to najwyższej jakości urządzenia dozorowe, posiadające 16 kanałów wideo i 4 kanały audio. Ze względu na swoje niezwykle korzystne parametry techniczne idealnie nadają się do tworzenia wymagającego monitoringu w małym i średnim biznesie.
Rejestrator cyfrowy BCS-1604GBEH wyświetla i zapisuje obrazy z łączną prędkością 400 klatek na sekundę, co w przypadku pracy z 16 kamerami przemysłowymi pozwala na rejestrację wizji z prędkością 25 klatek na sekundę indywidualnie z każdej kamery. Tak wysoka częstotliwość odświeżania rejestrowanych i wyświetlanych obrazów, gwarantuje bardzo płynny materiał wideo, na którym bez większego problemu zidentyfikujemy interesujące nas obiekty. Rejestrator H264 z serii BCS-1604GBEH pracuje w pełnym wymiarze trybu Pentaplex, czyli jednocześnie umożliwia wykonywanie 5 czynności: podgląd w trybie „na żywo”, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja oraz wydajna praca w sieciach Ethernet.Atuty użytkowe rejestratorów cyfrowych H.264 z serii BCS-1604-GBEH:

- najnowocześniejsza metoda kompresji – rejestrator korzysta z technologii kompresji wideo H.264, która gwarantuje bardzo wysoki poziom zapisywanego obrazu, a także pozwala na znaczne ograniczenie kosztów archiwizacji rejestrowanych danych wideo.

- bezawaryjna i stabilna praca – urządzenie posiada bardzo stabilny w pracy system operacyjny, który został zaprogramowany na bazie LINUX’a.

- wysoki komfort pracy i łatwa obsługa – jest to jedna z głównych zalet tego urządzenia. Producent zastosował w nim polskojęzyczne menu z graficznym interfejsem, dzięki czemu obsługa urządzenia nie sprawia problemów nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego typu urządzeniami. Dodatkowym atutem jest sterowanie za pomocą frontowego panelu, pilota i myszy komputerowej.

- 6 poziomów jakości obrazu – dzięki tej funkcji każdy użytkownik może dostosować jakość obrazu do własnych wymagań. Funkcja doskonale sprawdza się podczas pracy w sieci LAN/WAN/Internet, ponieważ pozwala na optymalne dopasowanie jakości obrazu do przepustowości łącza internetowego.

- zdalny dostęp z każdego miejsca na ziemi – wbudowany interfejs sieciowy pozwala na efektywną pracę w sieciach LAN/WAN/Internet. Za pomocą przeglądarki internetowej możemy podglądać obraz z dowolnego miejsca na ziemi. Zdalny dostęp zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa.

- bardzo długi okres archiwizacji danych – jednoczesna obsługa 8 dysków twardych HDD o pojemności maksymalnej 750GB każdy, pozwala na bardzo długie przetrzymywanie materiałów wideo bez konieczności stosowania dodatkowych macierzy dyskowych. Oszczędzaj na kosztach archiwizacji nagrań wideo.

Najwyższej jakości materiały oraz zaawansowane technologie sprawiają, że rejestrator cyfrowy H264 z serii BCS-1604GBEH może bezawaryjnie pracować przez bardzo długi czas. Prezentowane urządzenie idealnie sprawdza się w najbardziej wymagających systemach nadzoru wizyjnego, w których istnieje konieczność wideoweryfikacji obserwowanych osób i obiektów.

Do budowy małych systemów monitoringu wizyjnego polecamy rejestrator H.264 z serii BCS DVR 0404LN (4 wejścia wideo) lub BCSDVR 0804 (8 wejść wideo).

Podstawowe właściwości techniczne prezentowanego rejestratora H264:

Ilość wejść video:    16 (BNC)
Ilość wejść audio:    4
Ilość wyjść video:    2x monitorowe BNC, 1x VGA, 16x wyjścia przelotowe, 1x wyjście matrycy,
Ilość wyjść audio:    1
System    LINUX
Interfejs    Graficzny
Interfejs sieciowy:    Ethernet RJ-45 Port (10/100M)
Funkcje sieciowe    TCP/IP, DHCP, DDNS, PPPOE, E-mail, FTP
Rozdzielczość nagrywanego obrazu    PAL: 704x576, 704x288, 352x288, 176x144
Ilość poziomów jakości obrazu:    6
Kompresja obrazu:    H.264

Profesjonalny e-sklep: BCS-1604GBEH

Podobne produkty: rejestratory cyfrowe h264