Monitoring IP - rejestracja obrazów HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP - rejestracja obrazów HD


Monitoring IP - rejestracja obrazów HD
Monitoring IP budowany w oparciu o sieciowe kamery HD, wymaga zastosowania rejestratora IP, który będzie w stanie rejestrować wizję w jakości High Definition. Jednym z takich rejestratorów jest LC-4000NVR firmy LC Security, który zaprojektowano pod kątem budowy skutecznych w działaniu systemów nadzoru wideo dla niedużych obiektów. Proponowane rozwiązanie doskonale sprawdzi się w monitoringu IP sklepów, domów jednorodzinnych, firm, przedszkoli, kantorów oraz wielu innych lokalizacji, w których konieczne jest uzyskiwanie nagrań wideo w jakości HD.

Przy pomocy rejestratora IP LC Security w wersji LC-4000NVR możemy stworzyć system monitoringu wizyjnego, składający się z maksymalnie 4 kamer IP (dzięki zgodności ze standardem ONVIF możliwa jest współpraca z kamerami IP różnych producentów). Jedną z największych zalet użytkowych rejestratora sieciowego LC-4000NVR jest możliwość wyświetlania i rejestracji obrazów w jakości HD 720p z prędkością do 30 klatek na sekundę dla każdego kanału wideo. Dlatego też rejestrator IP LC-4000NVR jest szczególnie polecany do współpracy z kamerami sieciowymi HD oraz do zastosowania w miejscach, w których konieczna jest szczegółowa identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów.

Warte uwagi są także inne właściwości modelu LC-4000NVR, w tym m.in.: zdalny nadzór wideo z dowolnego miejsca na świecie (obsługa urządzeń mobilnych iPhone/Android), najlepsza kompresja wideo H.264, wyjście wideo VGA oraz estetyczna obudowa o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.